KURS DLA MALUCHÓW Z AKTYWNYM UDZIAŁEM RODZICA

Dla kogo: dzieci od 1,5-4 roku życia

Struktura kursu: 

  • długość kursu: 30 tygodni
  • częstotliwość: 1×30 minut tygodniowo
  • realizacja kursu: od drugiej połowy września do czerwca
  • liczba uczestników: 3-6

Opis kursu: W LATINA stawiamy na nauczanie języka obcego bazujące na sprawdzonej metodzie naturalnej oraz muzyczno-ruchowej Niños Musicales oraz Musical Babies dzięki którym już od pierwszej lekcji Twoja pociecha będzie bawić się z nami po hiszpańsku lub angielsku. Poza całkowitym zanurzeniem w języku obcym, dbamy także o rozwój naszych najmłodszych kursantów w zakresie śpiewu, tańca oraz umiejętności plastycznych.

Materiały: Scenariusze lekcji opracowane według metody Niños Musicales oraz Musical Babies, maty sensoryczne wydawnictwa EduSensory https://edusensory.pl/nowoczesny monitor interaktywny, gry językowe, materiały plastyczne (farbki, pastele, plastelina, kredki)

Wsparcie dla rodzica w formie dostępu do platformy edukacyjnej (możliwej do pobrania w formie aplikacji mobilnej).