LICENCJONOWANA METODA NATURALNA COLORÍN COLORADO

LICENCJONOWANA METODA NATURALNA COLORÍN COLORADO

Opis kursu: W dzisiejszych czasach coraz częściej uczniowie szkół podstawowych czy przedszkoli rozpoczynają naukę drugiego języka obcego. W LATINA, jako jedyni w mieście, uczymy nowoczesną, kolorową i niezwykle skuteczną metodą Colorín Colorado – español, robots y teclado.

Licencjonowana metoda naturalna Colorín Colorado zapewnia ogrom dobrej zabawy wyłącznie w języku hiszpańskim! Tak,tak, Drodzy Rodzice, Wasze pociechy już od pierwszych zajęć będą mówić po hiszpańsku!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź informator o metodzie

Opiekun metody Colorín Colorado
mgr Agnieszka Romańska-Zając

Poznaj opinie Rodziców 

Szkoła Językowa Latina to wspaniałe miejsce. Dzięki metodzie Colorin Colorado dzieci uczą się poprzez zabawę. Postępy w nauce są niesamowite, córka po pierwszym roku mówi pełnymi zdaniami a nie posługuje się pojedynczymi słówkami. Duża zasługa w tym Pani Agnieszki, która ma świetne podejście do dzieci. My zostajemy na dłużej i serdecznie polecamy! 🙂 Hasta pronto profe Aga! 🙂 

Pani Basia

Córka uczęszczała na zajęcia wczesnoszkolne z języka angielskiego do p. Kate, z których to jest bardzo zadowolona. Miła atmosfera, kameralna grupa, p. Kate z fantastycznym podejściem do dzieci. Metoda Picaro też nam bardzo przypadła do gustu. Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że od września znowu wracamy na naukę 

Pani Grażyna, Your Content Goes Here

Jestem zachwycona sposobem nauczania języka hiszpańskiego dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Moje dziecko uczęszcza na zajęcia od roku i przedłużymy umowę na kolejne lata. Ja również zacznę naukę w LATINIE od września. Serdecznie polecam! Szkoła na wysokim poziomie i zajęcia prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze

Pani Monika

Bardzo przyjemne miejsce do nauki i wspaniali nauczyciele, moje dzieci na lekcje języka do Latiny uczęszczają z przyjemnością!

Pani Anna

Idealne miejsce do nauki języka na każdym poziomie. Bardzo miła atmosfera oraz odpowiednie materiały, zarówno książki na zajęciach jak i aplikacje online do pracy w domu. Serdecznie polecam

Pani Angelika

To jest najlepsza szkoła w Gliwicach. Super atmosfera i kompetentni prowadzący. Na zajęcia chodzę i ja i moja córka. Polecam bardzo.

Pani Marta
Szkoła Językowa Latina to wspaniałe miejsce. Dzięki metodzie Colorin Colorado dzieci uczą się poprzez zabawę. Postępy w nauce są niesamowite, córka po pierwszym roku mówi pełnymi zdaniami a nie posługuje się pojedynczymi słówkami. Duża zasługa w tym Pani Agnieszki, która ma świetne podejście do dzieci. My zostajemy na dłużej i serdecznie polecamy! 🙂 Hasta pronto profe Aga! 🙂 
Pani Basia
Idealne miejsce do nauki języka na każdym poziomie. Bardzo miła atmosfera oraz odpowiednie materiały, zarówno książki na zajęciach jak i aplikacje online do pracy w domu. Serdecznie polecam
Pani Angelika
Córka uczęszczała na zajęcia wczesnoszkolne z języka angielskiego do p. Kate, z których to jest bardzo zadowolona. Miła atmosfera, kameralna grupa, p. Kate z fantastycznym podejściem do dzieci. Metoda Picaro też nam bardzo przypadła do gustu. Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że od września znowu wracamy na naukę 
Pani Grażyna
Jestem zachwycona sposobem nauczania języka hiszpańskiego dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Moje dziecko uczęszcza na zajęcia od roku i przedłużymy umowę na kolejne lata. Ja również zacznę naukę w LATINIE od września. Serdecznie polecam! Szkoła na wysokim poziomie i zajęcia prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze
Pani Monika
To jest najlepsza szkoła w Gliwicach. Super atmosfera i kompetentni prowadzący. Na zajęcia chodzę i ja i moja córka. Polecam bardzo.
Pani Marta
Bardzo przyjemne miejsce do nauki i wspaniali nauczyciele, moje dzieci na lekcje języka do Latiny uczęszczają z przyjemnością!
Pani Anna

Więcej opinii o naszych kursach znajdziesz klikając w poniższe ikony

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania kliknij w przycisk FAQ lub skontaktuj się z nami!