Nasi

LEKTORZY

Agnieszka

ANGIELSKI I WŁOSKI

Jestem absolwentką Wydziału filologicznego UŚ. Języki obce oraz nauczanie są moją pasją. Staram się zarazić moich uczniów radością z poszerzania horyzontów poprzez odkrywanie przed nimi języków angielskiego i włoskiego.

Agata

ANGIELSKI

Cześć! Z językiem angielskim zaprzyjaźniłam się już w wieku przedszkolnym. W ciągu wielu lat intensywnej pracy, język angielski stał się moją pasją. Podczas studiów skupiłam się również na doskonaleniu technical English i business English. Przekazywanie wiedzy i nauka języka angielskiego stała się moją pasją, w której się spełniam. Dbam o odpowiednie tempo przekazywanej wiedzy i kładę duży nacisk na utrwalanie zdobytych umiejętności.

Kate

ANGIELSKI- Native speaker

Kilka lat temu przyjechałam z Anglii. Pracuje jako native speaker i studiuje w Polsce. Staram się zarażać innych pozytywną energią i moim zamiłowaniem do języka angielskiego. Na zajęciach łamiemy wszelkie bariery językowe! Będziesz miał również okazję dowiedzieć się wiecej o zwyczajach i kulturze mojego kraju. See you soon!

Agata

HISZPAŃSKI I ANGIELSKI

Nauka języków obcych może być wspaniałą przygodą. Miałam okazję tego doświadczyć i staram się, by moi uczniowie też mieli taką możliwość. Mam świadomość, że każdy z nas jest inny, dlatego do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Ukończyłam filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także zdobyłam certyfikat CAE z języka angielskiego.

Héctor

Lineth

Magda_lektorka

Magda

HISZPAŃSKI

¡Hola! Nazywam się Magda i jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Przez rok studiowałam na Universidad de Granada gdzie mogłam szlifować swój hiszpański. Języki obce zawsze były moją pasją posługuję się językiem portugalskim, włoskim i angielskim, ale to język hiszpański stał się moją miłością 10 lat temu, kiedy to po raz pierwszy spędziłam wakacje na kursie językowym w Walencji. Serdecznie zapraszam na moje lekcje, obiecuję, że tak jak ja, pokochasz ten język!

Ola

ANGIELSKI

Jestem absolwentką filologii angielskiej na wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego. W wieku 7 lat zamieszkałam w Irlandii Północnej i od tamtej pory jestem zafascynowana językiem angielskim. W rozwijaniu moich językowych umiejętności pomogło mi uczęszczanie do anglojęzycznej szkoły i bezpośredni kontakt z native speakerami. Po powrocie postanowiłam wykorzystać swoją wiedzę i przekazywać ją innym. Uwielbiam zarażać innych zamiłowaniem do języka angielskiego i zawsze staram się aby nauka szła w parze z dobrą zabawą!

Iza

ANGIELSKI

Jestem absolwentką wydziału filologicznego na Uniwersytecie Opolskim. Posiadam doświadczenie w nauce języka angielskiego oraz certyfikaty uzyskane podczas dziesięcioletniego pobytu w Anglii (Oxford), gdzie zdobywałam doświadczenie oraz miałam czynny kontakt z językiem angielskim. Nauczanie to moja pasja. Zapraszam na moje zajęcia!

Natalia

Asia