Nasi

LEKTORZY

Agnieszka

ANGIELSKI I WŁOSKI

Jestem absolwentką Wydziału filologicznego UŚ. Języki obce oraz nauczanie są moją pasją. Staram się zarazić moich uczniów radością z poszerzania horyzontów poprzez odkrywanie przed nimi języków angielskiego i włoskiego.

Agata

ANGIELSKI

Cześć! Z językiem angielskim zaprzyjaźniłam się już w wieku przedszkolnym. W ciągu wielu lat intensywnej pracy, język angielski stał się moją pasją. Podczas studiów skupiłam się również na doskonaleniu technical English i business English. Przekazywanie wiedzy i nauka języka angielskiego stała się moją pasją, w której się spełniam. Dbam o odpowiednie tempo przekazywanej wiedzy i kładę duży nacisk na utrwalanie zdobytych umiejętności.

Kate

ANGIELSKI- Native speaker

Kilka lat temu przyjechałam z Anglii. Pracuje jako native speaker i studiuje w Polsce. Staram się zarażać innych pozytywną energią i moim zamiłowaniem do języka angielskiego. Na zajęciach łamiemy wszelkie bariery językowe! Będziesz miał również okazję dowiedzieć się wiecej o zwyczajach i kulturze mojego kraju. See you soon!

Agata

HISZPAŃSKI I ANGIELSKI

 Nauka języków obcych może być wspaniałą przygodą. Miałam okazję tego doświadczyć i staram się, by moi uczniowie też mieli taką możliwość. Mam świadomość, że każdy z nas jest inny, dlatego do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Ukończyłam filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także zdobyłam certyfikat CAE z języka angielskiego.

Michalina

HISZPAŃSKI

Pasjonatka podróży i herbaty miętowej. Zakochana w Hiszpanii i jej kulturze. Podróże po Półwyspie Iberyjskim i jego klimat sprawiły, że zrodził się pomysł na połączenie miłości do Hiszpanii z nauczaniem jej cudownego języka. Studia na Universidad de Valencia utwierdziły mnie w przekonaniu, że hiszpański to nie tylko język, ale też sposób życia, a podczas zajęć postaram się zarazić Cię tą ideą. Wspólnie odkryjemy kulturę Hiszpanii, obalimy mity na temat corridy i dowiemy się, dlaczego lepiej unikać stwierdzenia hasta la vista.

Héctor

HISZPAŃSKI

Magda_lektorka

Magda

HISZPAŃSKI

¡Hola! Nazywam się Magda i jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Przez rok studiowałam na Universidad de Granada gdzie mogłam szlifować swój hiszpański. Języki obce zawsze były moją pasją posługuję się językiem portugalskim, włoskim i angielskim, ale to język hiszpański stał się moją miłością 10 lat temu, kiedy to po raz pierwszy spędziłam wakacje na kursie językowym w Walencji. Serdecznie zapraszam na moje lekcje, obiecuję, że tak jak ja, pokochasz ten język!

Magda

ANGIELSKI

Cześć! Jestem Magda i od kilku lat uczę angielskiego – uwielbiam wprowadzać dzieci i dorosłych w świat tego języka. Z angielskim mam kontakt od dziecka, a poznałam go przeprowadzając się i mieszkając kilka lat w USA. Od tamtego czasu jestem otwarta na świat i mieszkałam w kilku państwach, gdzie posługiwałam się obcym językiem w codziennym życiu. W uczeniu języka najważniejsza jest dla mnie komunikacja – przełamując barierę językową łatwiej jest podróżować i poznawać nowe kultury.

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Politechnice Śląskiej, a obecnie przygotowuję się do obrony pracy magisterskiej na wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego. W wieku 7 lat zamieszkałam w Irlandii Północnej i od tamtej pory jestem zafascynowana językiem angielskim. W rozwijaniu moich językowych umiejętności pomogło mi uczęszczanie do anglojęzycznej szkoły i bezpośredni kontakt z native speakerami. Po powrocie postanowiłam wykorzystać swoją wiedzę i przekazywać ją innym. Uwielbiam zarażać innych zamiłowaniem do języka angielskiego i zawsze staram się aby nauka szła w parze z dobrą zabawą!

Wychowana zostałam w domu dwujęzycznym, a więc angielski mam we krwi. Doświadczenie językowe zyskałam również na różnych kursach za granicą oraz w ramach międzynarodowych kontaktów, które zdobyłam, dzięki uczęszczaniu do liceum z maturą międzynarodową. W nauczaniu stawiam na pomoc w przełamaniu bariery językowej, konwersacje oraz na pokazanie, jaką piękną przygodą jest nauka języka angielskiego. Zapraszam na moje zajęcia!

Z zawodu jestem projektantką wnętrz ale moją pasją jest uczenie języka angielskiego. Po uzyskaniu tytułu magistra z Kulturoznawstwa i Filozofii na Uniwersytecie Śląskim, wyjechałam do Londynu gdzie żyłam i pracowałam przez wiele lat. Podczas tych 14 lat w Wielkiej Brytanii, podjęłam i ukończyłam projektowanie wnętrz na Uniwersytecie Londyńskim oraz zdobyłam doświadczenie zawodowe. Kiedy po powrocie do Polski, zdecydowałam się udzielać lekcji języka angielskiego, okazało się, że sprawia mi to ogromną satysfakcję. Chętnie dzielę się moimi doświadczeniami,
które nabyłam żyjąc i pracując kulturze brytyjskiej.