Dlaczego zdecydowaliśmy się na pracę metodą PICARO?

  • spójna ścieżka edukacyjna 1-16 Unitów (3-12lat): Uczniowie są prowadzeni według spójnego programu od lat przedszkolnych po szóstą klasę szkoły podstawowej.
  • standaryzacja: każda lekcja prowadzona jest według opracowanego programu. Dzięki temu, gwarantujemy spójność oraz jakość każdej jednostki lekcyjnej. Dzieci, nawet te najmniejsze wiedzą, że po zamknięciu drzwi sali, wchodzą do świata anglojęzycznego, są przygotowane na podstawowe elementy lekcji, wiedzą jak na nie reagować, czują się swobodnie. Ponadto dzięki standaryzacji naszych kursów, nawet w przypadku nieplanowanego zastępstwa, grupa prowadzona jest tą samą ścieżką, nauczyciel zastępujący doskonale wie, na jakim etapie znajdują się Uczniowie.
  • mierzalne efekty: kurs przygotowuje do egzaminów Cambridge Starters, Movers, Flyer. Po ukończeniu kursu Twoje dziecko może być dumnym posiadaczem międzynarodowego certyfikatu Cambridge uznawanego na całym świecie.
  • innowacyjność: dzieci mają dostęp do specjalnie zaprojektowanych gier językowych, dzięki którym mogą powtarzać materiał z zajęć z każdego miejsca na ziemi,  świetnie się przy tym bawiąc, podczas gdy lektor od razu widzi na swoim koncie jego postępy.
  • blended learning*: PICARO to innowacyjny kurs łączący zajęcia stacjonarne z nauką online, dający mnóstwo radości oraz chęci do samodzielnej pracy w domu.

*Blended learning jest to forma uczenia się, łącząca w sobie zajęcia tradycyjne (bezpośredni kontakt z prowadzącym) z aktywnościami prowadzonymi zdalnie przy pomocy komputera.

Sprawdź naszą metodę i zapisz swoje Dziecko na kurs