Zapraszamy na PROJEKT E8 edycja zimowa.

Co to takiego?

W każdą sobotę lutego nasza metodyk oraz koordynatorka do spraw E8 Agata Zep poprowadzi dwugodzinne warsztaty przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego! 🇬🇧🇬🇧🇬🇧Każde spotkanie to inna tematyka!
  • 4 lutego SPOTKANIE Z GRAMATYKĄ – zadania typu egzaminacyjnego sprawiające największe trudności uczniom klas VIII. Zestaw zadań do przerobienia w formie zadania domowego na następne spotkanie.
  • 11 lutego SPOTKANIE Z CZYTANIEM – zadania egzaminacyjne sprawdzające zrozumienie tekstu oraz przetwarzanie informacji. Szczególnej uwadze zostanie poświęcone zrozumienie kontekstu słów i świadomości, jaki to rodzaj tekstu i jaki ma cel.
  • 18 lutego SPOTKANIE ZE SŁUCHANIEM – zadania egzaminacyjne na rozumienie ze słuchu. Wytłumaczymy,  jak są skonstruowane te zadania, dlaczego niektóre odpowiedzi wydają się prawdziwe, albo dlaczego nie należy sugerować się samym pojawieniem się danego wyrazu.
  • 25 lutego SPOTKANIE Z PISANIEM – typowe formy pisemne pojawiające się na egzaminie i wytłumaczenie jak działa ich ocenianie, z podkreśleniem jak ważne jest, by uczniowie rozwinęli wszystkie punkty wymagane w poleceniu.
Nie czekaj dłużej – zapisz swoje dziecko na projekt E8 i zapewnij mu spokojne i pewne podejście do egzaminu.
Uczniowie naszej szkoły: bezpłatnie
Uczniowie spoza LATINA: 199 zł / 4 spotkania